2525-24MMX55M
Part Number:
2525-24MMX55M
Description:
TAPE SPLICING ORANGE 0.94"X60YDS
In Stock:
1
Temperature Range :
300°F (149°C)
Thickness :
0.0095" (9.5 mils, 0.241mm)
Width :
0.94" (24.00mm)