3M VG-516B-0.75"X36YD
Part Number:
3M VG-516B-0.75"X36YD
Description:
TAPE DBL SID FOAM BLK 3/4"X36YDS
In Stock:
4
Color :
Black
Thickness :
0.0660" (66.0 mils, 1.700mm)
Thickness - Adhesive :
0.0018" (1.8 mils, 0.046mm)
Thickness - Backing, Carrier :
0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
Width :
0.75" (19.05mm) 3/4"