ST88-100-108BK
Part Number:
ST88-100-108BK
Description:
TAPE ELECTRICAL BLACK 1"X36YDS
In Stock:
19
Length :
108' (32.9m) 36 yds
Temperature Range :
-0.4°F ~ 430°F (-18°C ~ 221°C)
Thickness :
0.0085" (8.5 mils, 0.216mm)
Width :
1.00" (25.40mm)