ST35-075-66RD
Part Number:
ST35-075-66RD
Description:
TAPE ELECTRICAL RED 3/4"X22YDS
In Stock:
16
Color :
Red
Temperature Range :
-0.4°F ~ 430°F (-18°C ~ 221°C)
Thickness :
0.0070" (7.0 mils, 0.178mm)
Width :
0.75" (19.05mm) 3/4"