0.25-5-4492B
Part Number:
0.25-5-4492B
Adhesive :
Acrylic, 430
Temperature Range :
158°F (70°C) Max
Thickness :
0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
Width :
0.25" (6.35mm) 1/4"