8979-BLUE-48MMX54.8M
Part Number:
8979-BLUE-48MMX54.8M
Description:
TAPE DUCT BLUE 1.89"X60YDS
Product Status :
Active
Temperature Range :
200°F (93°C)
Thickness :
0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Width :
1.89" (48.00mm)