3M5559-4.5MMSQ-100
Part Number:
3M5559-4.5MMSQ-100
Description:
TAPE INDICAT 0.18"X 0.18" 100PK
Backing, Carrier :
Paper
Length :
0.18" (4.50mm)
Product Status :
Active
Thickness :
0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Usage :
Water Indication
Width :
0.18" (4.50mm)