2308-48MMX55M
Part Number:
2308-48MMX55M
Description:
TAPE MASKING NATURAL 1.89"X60YDS
In Stock:
22
Temperature Range :
250°F (121°C) - 30 minutes
Thickness :
0.0053" (5.3 mils, 0.135mm)
Width :
1.89" (48.00mm)