12X12-6-4959
Part Number:
12X12-6-4959
Description:
TAPE DBL SIDED WHITE 12"X12"
In Stock:
5
Adhesive :
Acrylic
Backing, Carrier :
Polyester Film
Color :
White
Length :
12.00" (304.80mm)
Tape Type :
Double Coated, Double Sided
Temperature Range :
300°F (149°C)
Thickness :
0.1200" (120.0 mils, 3.048mm)
Usage :
General Purpose
Width :
12.00" (304.80mm)