8934-24MMX55M
Part Number:
8934-24MMX55M
Description:
TAPE FILAMENT CLEAR 15/16"X60YDS
In Stock:
25
Thickness :
0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Width :
0.94" (24.00mm) 15/16"