2525-36MMX55M
Part Number:
2525-36MMX55M
Description:
TAPE SPLICING ORANGE 1.42"X60YDS
In Stock:
24
Temperature Range :
300°F (149°C)
Thickness :
0.0095" (9.5 mils, 0.241mm)
Width :
1.42" (36.00mm)