ST88-200-66BK
Part Number:
ST88-200-66BK
Description:
TAPE ELECTRICAL BLACK 2"X22YDS
In Stock:
80
Length :
66' (20.1m) 22 yds
Temperature Range :
-0.4°F ~ 430°F (-18°C ~ 221°C)
Thickness :
0.0085" (8.5 mils, 0.216mm)
Width :
2.00" (50.80mm)