ST2226-375-10BK
Part Number:
ST2226-375-10BK
Description:
TAPE MASTIC BLK 3 3/4"X3.3YDS
In Stock:
30
Backing, Carrier :
PVC (Poly Vinyl Chloride)
Temperature Range :
194°F (90°C) Max
Thickness :
0.1250" (125.0 mils, 3.175mm) 1/8"
Usage :
Insulating, Sealing, Splicing
Width :
3.75" (95.25mm) 3 3/4"