ST2228-100-10BK
Part Number:
ST2228-100-10BK
Description:
TAPE MASTIC BLACK 1"X3.3YDS
In Stock:
50
Backing, Carrier :
Ethylene Propylene Rubber
Temperature Range :
194°F (90°C) Max
Thickness :
0.0650" (65.0 mils, 1.651mm)
Usage :
Insulating, Moisture Sealing
Width :
1.00" (25.40mm)