2308-18MMX55M
Part Number:
2308-18MMX55M
Description:
TAPE MASKING NATURAL 0.71"X60YDS
In Stock:
48
Temperature Range :
250°F (121°C) - 30 minutes
Thickness :
0.0053" (5.3 mils, 0.135mm)
Width :
0.71" (18.00mm)