T3PS23203
Manufacturer:
Teledyne LeCroy
Part Number:
T3PS23203
Category:
Power Supplies (Test, Bench)
Description:
PWR SPLY 2OUT 0-32V 0-3A
In Stock:
19
Manufacturer :
Teledyne LeCroy
Category :
Power Supplies (Test, Bench)
Current - Output :
0 ~ 3A, 0 ~ 3A
Display Type :
LCD
Features :
Linear
Number of Characters :
Number of Outputs :
2
Power (Watts) :
192W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Type :
Bench (AC to DC)
Voltage - Output :
0 ~ 32VDC, 0 ~ 32VDC