EM3782-48-9#
Part Number:
EM3782-48-9#
Description:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Cable Length :
48.0" (1219.20mm)
Contents :
1 Lead, White
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage - Rated :
300VDC
Wire Gauge :
20 AWG