EM3782-24-7#
Part Number:
EM3782-24-7#
Description:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Cable Length :
24.0" (609.60mm)
Contents :
1 Lead, Violet
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage - Rated :
300VDC
Wire Gauge :
20 AWG