9902-80RED
Part Number:
9902-80RED
Description:
STACKING SHROUDED BANANA PLUG JU
In Stock:
13
Cable Length :
80.0" (2032.00mm)
Contents :
1 Lead, Red
Wire Gauge :
18 AWG