BU-7014-B-12-0
Manufacturer:
Mueller Electric Co.
Part Number:
BU-7014-B-12-0
Category:
Banana, Meter Interface
Description:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Manufacturer :
Mueller Electric Co.
Category :
Banana, Meter Interface
1st Connector :
Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector :
Micro Hook (2)
Cable Length :
12.0" (304.80mm)