1050XR-36
Manufacturer:
E-Z-Hook
Part Number:
1050XR-36
Category:
Banana, Meter Interface
Description:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Manufacturer :
E-Z-Hook
Category :
Banana, Meter Interface
1st Connector :
Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector :
Mini Hook (2)
Cable Length :
36.0" (914.40mm)