BU-P4911B-24-2
Part Number:
BU-P4911B-24-2
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
1st Connector :
Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed - Retractable
2nd Connector :
Cable Length :
24.0" (609.60mm)
Contents :
1 Lead, Red
Current Rating (Amps) :
Material - Insulation :
Silicone
Stacking Method :
Front Stacking (Both Connectors)
Wire Gauge :
18 AWG