9871-60RED
Part Number:
9871-60RED
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Cable Length :
60.0" (1524.00mm)
Contents :
1 Lead, Red
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage - Rated :
5000V (5kV)
Wire Gauge :
18 AWG