9871-48RED
Part Number:
9871-48RED
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Cable Length :
48.0" (1219.20mm)
Contents :
1 Lead, Red
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage - Rated :
5000V (5kV)
Wire Gauge :
18 AWG