9871-36BLK
Part Number:
9871-36BLK
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Cable Length :
36.0" (914.40mm)
Contents :
1 Lead, Black
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage - Rated :
5000V (5kV)
Wire Gauge :
18 AWG