9871-24RED
Part Number:
9871-24RED
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Cable Length :
24.0" (609.60mm)
Contents :
1 Lead, Red
Current Rating (Amps) :
5A
Voltage - Rated :
5000V (5kV)
Wire Gauge :
18 AWG