BU-2020-A-60-2
Part Number:
BU-2020-A-60-2
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Cable Length :
60.0" (1524.00mm)
Configuration :
Banana to Banana
Current Rating (Amps) :
10A
Stacking Method :
Multi-Stacking, Front and Vertical (Both Connectors)
Voltage - Rated :
300V
Wire Gauge :
20 AWG