BU-2031-A-12-2
Part Number:
BU-2031-A-12-2
Description:
TEST LEAD BANANA TO GATOR 12"
2nd Connector :
Alligator Clip, Insulated
Cable Length :
12.0" (304.80mm)
Configuration :
Banana to Alligator
Stacking Method :
Multi-Stacking, Front and Vertical
Wire Gauge :
20 AWG