JG25-1.25HPTT-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG25-1.25HPTT-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
25G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.011" (0.28mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.280" (7.11mm)