JG14-1.25HPTT-ESD
Part Number:
JG14-1.25HPTT-ESD
Description:
14G 1.25" HIGH PRECISION TAPER T
Gauge :
14
Inner Diameter :
0.060" (1.52mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
1.520" (38.61mm)