JG30-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG30-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
30G 0.25" HP SERIES TIP ID .006"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
30
Inner Diameter :
0.006" (0.15mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.012" (0.31mm)