JG28-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG28-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
28G 0.25" HP SERIES TIP ID .007"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
28
Inner Diameter :
0.007" (0.18mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.015" (0.38mm)