JG27-0.25HP-ESD
Part Number:
JG27-0.25HP-ESD
Description:
27G 0.25" HP SERIES TIP ID .008"
Gauge :
27
Inner Diameter :
0.008" (0.20mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.016" (0.41mm)