JG26-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG26-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
26G 0.25" HP SERIES TIP ID .009"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.018" (0.46mm)