JG25-0.25HP-ESD
Part Number:
JG25-0.25HP-ESD
Description:
25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010"
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)