JG23-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG23-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
23G 0.25" HP SERIES TIP ID .013"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.013" (0.33mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)