JG20-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG20-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
20G 0.25" HP SERIES TIP ID .023"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
20
Inner Diameter :
0.024" (0.61mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.036" (0.91mm)