JG17-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG17-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
17G 0.25" HP SERIES TIP ID .040"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
17
Inner Diameter :
0.040" (1.02mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.059" (1.50mm)