JG16-0.25HP-ESD
Part Number:
JG16-0.25HP-ESD
Description:
16G 0.25" HP SERIES TIP ID .047"
Gauge :
16
Inner Diameter :
0.047" (1.19mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.065" (1.65mm)