JG15-0.25HP-ESD
Manufacturer:
Jensen Global Inc.
Part Number:
JG15-0.25HP-ESD
Category:
Tips, Nozzles
Description:
15G 0.25" HP SERIES TIP ID .052"
Manufacturer :
Jensen Global Inc.
Category :
Tips, Nozzles
Color :
Gauge :
15
Inner Diameter :
0.054" (1.37mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.072" (1.83mm)