JG25-1.0HP-ESD
Part Number:
JG25-1.0HP-ESD
Description:
25G 1.0" HP SERIES TIP ID .010"
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)