JG30-0.5HP-ESD
Part Number:
JG30-0.5HP-ESD
Description:
30G 0.5" HP SERIES TIP ID .006"
Inner Diameter :
0.006" (0.15mm)
Outer Diameter :
0.012" (0.31mm)