JG23-0.5HP-ESD
Part Number:
JG23-0.5HP-ESD
Description:
23G 0.5" HP SERIES TIP ID .013"
Inner Diameter :
0.013" (0.33mm)
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)