JG22-0.5HP-ESD
Part Number:
JG22-0.5HP-ESD
Description:
22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
Gauge :
22
Inner Diameter :
0.016" (0.41mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.028" (0.71mm)