JG21-0.5HP-ESD
Part Number:
JG21-0.5HP-ESD
Description:
21G 0.5" HP SERIES TIP ID .020"
Inner Diameter :
0.020" (0.51mm)
Outer Diameter :
0.032" (0.81mm)