JG20-0.5HP-ESD
Part Number:
JG20-0.5HP-ESD
Description:
20G 0.5" HP SERIES TIP ID .023"
Gauge :
20
Inner Diameter :
0.024" (0.61mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.036" (0.91mm)