JG19-0.5HP-ESD
Part Number:
JG19-0.5HP-ESD
Description:
19G 0.5" HP SERIES TIP ID .027"
Gauge :
19
Inner Diameter :
0.028" (0.71mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.041" (1.04mm)