JG15-0.5HP-ESD
Part Number:
JG15-0.5HP-ESD
Description:
15G 0.5" HP SERIES TIP ID .052"
Inner Diameter :
0.054" (1.37mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.072" (1.83mm)