JG28-0.5HP-45
Part Number:
JG28-0.5HP-45
Description:
28G 0.5" HP SERIES TIP ID .007"
Color :
Gray
Inner Diameter :
0.007" (0.18mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.015" (0.38mm)