JG26-0.5HP-90
Part Number:
JG26-0.5HP-90
Description:
26G 0.5" HP SERIES TIP ID .009"
Inner Diameter :
0.009" (0.23mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.018" (0.46mm)